Uzyskanie kodu authinfo

Uzyskanie kodu authinfo

 

W celu uzyskania informacji jednoznacznie autoryzującej domenę (KOD AUTHINFO), która  umożliwia przeniesienie do innego podmiotu wszelkich czynności dotyczących obsługi  technicznej i administracyjnej nazwy domeny utrzymywanej w serwisie 24registry.com, należy wysłać na adres info@24registry.com wiadomośc mailową z prośbą o przesłanie kodu.


Wiadomość musi być wysłana z adresu mailowego, który jest zdefiniowany w panelu klienta 24registry.com Cloud Center, użytkownika mającego uprawnienia administratoratora danej organizacji. Tylko i wyłącznie na takie adresy są wysyłane kody jednoznacznie autoryzujące domeny. 

Wiadomość musi zawierać dokładną nazwę domeny dla której ma zostać wygenerowany kod authinfo.

W przypadku braku możliwości wysłania wniosku drogą mailową można go przesłać drogą pisemną na adres spółki, skan mailem lub faxem. Wniosek musi zawierać dane abonenta domeny zgodne z danymi wpisanymi do bazy WHOIS. 

Kody authinfo mogą zostać wydane do opłaconych domen nie później jednak niż na 5 dni przed datą końca ważności domeny. 

BEZPIECZEŃSTWO

Ochrona Twoich danych jest dla nas najważniejsza.Logowanie do Twojego Cloud Center zawsze odbywa się w bezpieczny sposób.     

MOBILNOŚĆ

Synchronizuj swoje maile, kontakty, kalendarz i zadania ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi podłączonymi do Twojego Cloud Center. 

PRACA W ZESPOLE

Teraz wszystkie swoje dane możesz udostępnic innym użytkownikom. Praca w zespole jeszcze nigdy nie była taka łatwa. 
infolinia 42 280 90 90
fax 42 280 90 91