Cloud Center

Cloud Center

Twoje własne centrum danych w niezawodnej chmurze.

W jednym miejscu

Teraz dostęp do wszystkich Twoich aplikacji możliwy jest jednym logowaniem.
Poczta, kontakty, kalendarz, zadania, dostęp do Twojej strony, Google Analytics, Facebook, Twitter i wiele innych aplikacji dostępnych w naszym Cloud Store.

Zawsze tam gdzie Ty

Wszystkie dane przechowywane są w Twojej prywatnej chmurze i synchronizowane ze wszystkimi urządzeniami jakie do niej podłączysz. W każdej chwili masz do nich dostęp z dowolnego komputera przez aplikacje www.
 

Zawsze bezpiecznie

Logowanie do Twojego Cloud Center zawsze odbywa się w bezpieczny sposób. Chronione jest szyfrowanym połączeniem i certyfikatem wiarygodności naszej domeny. Ochrona Twoich danych jest dla nas najważniejsza. Każda aplikacja obslugiwana jest przez inny serwer, na wypadek jego awarii w gotowości czuwaja kolejne dwa ktore w każdej chwili mogą przejąc obsługę Twojego Cloud Center.
Wszystko po to żeby zapewnić Ci stały dostęp do Twoich usług.
 

Pod Twoim adresem

Bądź zawsze rozpoznawalny,
dbaj o wizerunek swój lub Twojego biznesu. Do swoich usług możesz dołączyć własną domenę, którą w łatwy sposób możesz zarejestrować w Cloud Center. Twoje maile i strona teraz zawsze będą dostępne pod Twoim unikatowym adresem internetowym

Pracuj w zespole

Teraz wszystkie swoje dane możesz udostępnic innym użytkownikom. Katalog z mailami, kalendarz, zadania. Teraz praca w zespole będzie dużo łatwiejsza.
 

BEZPIECZEŃSTWO

Ochrona Twoich danych jest dla nas najważniejsza.Logowanie do Twojego Cloud Center zawsze odbywa się w bezpieczny sposób.     

MOBILNOŚĆ

Synchronizuj swoje maile, kontakty, kalendarz i zadania ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi podłączonymi do Twojego Cloud Center. 

PRACA W ZESPOLE

Teraz wszystkie swoje dane możesz udostępnic innym użytkownikom. Praca w zespole jeszcze nigdy nie była taka łatwa. 
infolinia 42 280 90 90
fax 42 280 90 91